Beküldendő ajánlatok szerkesztése. Csak regisztrált partnereink részére.

Tevékenységi körök

Kategória: Generálkivitelezés"

Cég neveTelefon(ok)VárosE-mail
Villanyszerelés, Érintésvédelem Encs - Balázs Bt. 0036-20/340-2183 Encs
Rohály és Társa Generálkivitelező Kft. 0036-47/362-175, 0036-30/406-5940 Budapest rohalyestarsa@enternet.hu
Íz-Project Kft. 0036-20/321-5265, 0036-70/648-2662 Rábapatona z-project@freemail.hu
To-Bo Hitel-Ház 0036-99/505-332, 0036-30/995-4331 Sopron tobo@tobo.hu
A.S.C. Stúdió Épülettervező és Tanácsadó Kft. 0036-1/209-4212, 0036-1/209-2519, 0036-30/922-1672 Budapest ascstudio@t-online.hu
Acélszerkezetes Ház - Szint-Tech Kft. 0036-30/308-5300 Hódmezővásárhely szinttech@freemail.hu
Agriép 04 27/395-161,20/493-5322 Fót agriep@freemail.hu
Agro-Alfa Plus Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. 0036-27/502-400, 0036-27/502-410, 0036-27/502-420, 0036-27/502-430, 0036-27/502-405 Rád agro-alfa@agro-alfa.hu
Ambisza Építőipari Kft. (88) 414-807, (30) 956-6142 Zirc ambisza@invitel.hu
Amelák Bt. 0036-30/245-0214, 0036-1/220-2704 Budapest
Anker 09 Kft. 0036-62/241-244, 0036-30/303-1045 Hódmezővásárhely anker09kft@invitel.hu
Aqua-Duct Kft. 0036-20/973-1289 Tata aqua-duct@freemail.hu
Arany Galaxis Kft. 0036-56/220-109, 0036-30/380-1577 Szolnok miklos57@freemail.hu
BEL-JU-BO Kft. (27) 510-700; (30) 466-2862 Vác b.juless@invitel.hu
Balogh Balázs 0036-20/316-9142, 0036-89/778-225 Pápa
Batiment Kft. 0036-70/774-1081 Budapest
Bau Traum Kft. 0036-30/604-7245 Szentlászló info@bautraumkft.eu
Bauwelt-Tech Kft. 0036-20/385-0465, 0036-20/431-6313 Sopron bauwelt.tech@gmail.com
Beltherm Építőipari és Szolgáltató Bt. (46) 379-639, (30) 678-1603 Miskolc
Bencze-For Kft. 0036-30/654-2102, 0036-24/477-137 Taksony benczemariann99@invitel.hu

Minden jog fenntartva © 2007 Uniostudakozo.hu