Beküldendő ajánlatok szerkesztése. Csak regisztrált partnereink részére.

Tevékenységi körök

Kategória: Gép"

Cég neveTelefon(ok)VárosE-mail
Pack & Trade Kft. 0036-1/223-2301, 0036-30/345-6125, Budapest pack.trade@freemail.hu
Pack-Modern Kft. 0036-84/314-041, 0036-30/970-7477 Siófok info@pack-modern.com
Pammer és Szemerédi Mérleges Bt. 0036-72/450-339, 0036-30/927-9128 Pécs-Málom
Pannon Daru Kft. 0036-1/403-3897, 0036-1/403-3910, 0036-1/403-1826, 0036-20/937-5390 Budapest office@pannon-daru.datanet.hu
Patent Kft. 0036-53/505-570, 0036-53/505-578 Cegléd patent@patent.hu
Pekárik Szerszámgép Kereskedelmi Kft. 62/534-945,30/639-5826 Hódmezővásárhely pmt@vnet.hu
Percze István E.V. 0036-20/980-8118 Rimóc percze.istvan@syscon.hu
Pilka János E.V. - Klímatechnika 0036-30/538-3214, 0036-52/200-257 Hajdúsámson pilka1@freemail.hu
Pintér Művek - Kecel 06-78/420-570, 06-78/420-199, 06-78/420-400 Kecel pinter-muvek@tvnetwork.hu
Polányi Péter Egyéni Vállalkozó 0036-1/330-5914, 0036-20/945-8901 Budapest merleg.polanyi@freemail.hu
Power Sport Depo 0036-70/323-1171 Kiskunhalas szekeres.szabolcs@powersportdepo.hu
Prage Bt. Faipari Gépek, Szerszámok Kis- és Nagykereskedelme 0036-1/239-5439, 0036-20/397-9599 Budapest prage@prage.hu
Primovera Bt. 0036-30/213-7602, 0036-30/943-8499 Szeged
Profitech Bt. (29) 426-510; (20) 388-3972 Tóalmás info@profitechbt.hu
R&B Bauma Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. 76/581-811, 70/310-7544 Jakabszállás repa@netoldal.hu
Returnmarket.com Kft. 0036-20/355-5467 Budaörs info@returnmarket.com
Robi-Mobil Szerelő Kkt. 0036-76/573-004, 0036-20/958-4080 Kecskemét robi.mobil@freemail.hu
Rolling Kft. 0036-94/510-537, 0036-20/935-4798 Szombathely rolling1@t-online.hu
Rák és Rák Bt. 1/369-8006,30/285-8001 Budapest info@fogaskerekek.hu
Rózsahegy-Gép Kft. -- Autómentés, Gépszállítás XVII. ker 0036-1/258-4005, 0036-1/630-4355, 0036-30/383-6548 Budapest roszahegygep@t-online.hu

Minden jog fenntartva © 2007 Uniostudakozo.hu