Beküldendő ajánlatok szerkesztése. Csak regisztrált partnereink részére.

Tevékenységi körök

Kategória: Növényvédelem"

Cég neveTelefon(ok)VárosE-mail
Gazda Center Gazdabolt és Szerelvénybolt 0036-30/318-7469 Pétfürdő
Gazdabolt - Alberti Gabriella E.V. 0036-30/359-5556 Bátonyterenye
Gazdabolt - Rakamaz 0036-42/371-035, 0036-20/961-6955 Rakamaz
Gazdabolt - Szeged 0036-62/425-194 Szeged calendula@vnet.hu
Gazdabolt - Takács Vilmos E.V. 0036-99/365-154, 0036-20/959-4406 Lövő
Guba Ági Virágai 1/320-48-96,30/951-16-49 Budapest gubagabi@gubagabi.hu
Gyümölcsfa Lerakat - Andornaktálya 0036-20/946-0278, 0036-36/430-618 Andornaktálya ilyesjozsefne@t-online.hu
Gáspár Ferenc Egyéni Vállalkozó 0036-20/958-2909, 0036-78/453-179 Bócsa gasparferenc1em@t-online.hu
Gégény Tamás E.V. 0036-42/206-049, 0036-20/933-9509 Gávavencsellő
Hermes Mag Kft. 0036-29/423-053 Tápiószentmárton hermes@monornet.hu
Hortenzia Kertészet 0036-1/260-0809, 0036-30/457-4759 Budapest
Impulsus Tanácsadó Iroda Kft. 0036-99/788-197 Sopron impulsuskft@upcmail.hu
Irtószergyártás, Kullancsirtás Budapest- Crhysatox Irtószer Gyártó és Forgalmazó Kft. 0036-30/374-5876, 0036-1/264-1265 Budapest crhysatox.kft@gmail.com
Juniperus Parkerdészet 0036-30/748-6920, 0036-76/501-625 Kecskemét juniperus@kefag.hu
Jávorszky Tiszafa Kft. 1/410-1090,30/944-6619,30/961-77 Budapest javorszky.tiszafa@t-online.hu
Kefag Zrt. 0036-20/934-7648, 0036-73/510-400, 0036-30/748-6914 Kecskemét kefag@kefag.hu
Kertészet, Szőlőalany Oltványok Villány - Idared Kertészeti Szövetkezet 0036-72/492-378, 0036-20/207-5550 Villány idared@gmail.com
Kertészet, Öntözőrendszer Mosonmagyaróvár - Háromtölgy 2003 Kertépítő és Szolgáltató Kft. 0036-30/259-2366, 0036-96/212-125 Mosonmagyaróvár haromtolgy@t-online.hu
Kiss-Gazdabolt 52/237-215,20/950-5079 Polgár kiss-gazdabolt@freemail.hu
Kistermelők Boltja 0036-20/921-1042 Fehérgyarmat

Minden jog fenntartva © 2007 Uniostudakozo.hu