Beküldendő ajánlatok szerkesztése. Csak regisztrált partnereink részére.

Tevékenységi körök

Kategória: Rendezvény"

Cég neveTelefon(ok)VárosE-mail
Hostel Kerpely 0036-25/551-155, 0036-25/551-237 Dunaújváros hostelkerpely@mail.duf.hu
Hotel Cabernet 0036-72/493-200, 0036-72/592-900 Villánykövesd info@hotelcabernet.hu
Hotel Festival 06-84-340-371 , 06-84-340-374, 06-84-340-377,30-444-99-31 Balatonföldvár info@hotelfestival.hu
Hotel Fit (83) 340-484 Hévíz fithotel@t-online.hu
Hotel Magistern 84/519-600 Siófok hotelm@enternet.hu
Hotel Millenium 0036-72/512-222 Pécs info@hotelmillenium.hu
Hotel Orchidea 0036-62/278-278 Balástya hotel.orchidea@vnet.hu
Hotel Piroska 0036-94/558-200 Bük info@hotelpiroska.hu
Hotel Touring-Berekfürdő 59/319-226 Berekfürdő
Hotel**** Hunor (Sátoraljaújhely) 0036-47/521-521, 0036-47/321-766 Sátoraljaújhely info@hotelhunor.hu
Hotel, Étterem - Kecskemét - Aero Hotel és Étterem 0036-76/382-770 Kecskemét
Hungaria Koncert Kft. 0036-1/317-2754, 0036-30/698-2319 Budapest finance@ticket.info.hu
Hungária Étterem és Kávéház 49/415-237,30/995-0444 Mezőkövesd postmaster@hungaria97kft.t-omline.hu
Huszártanya 0036-20/935-5082, 0036-22/703-029 Nadap
Háber Tamásné - Harmónia Esküvő- és Rendezvényszervező Iroda 0036-20/961-5955, 0036-72/518-955 Pécs harmoniarendezveny@hotmail.com
Három Hattyú Hotel 0036-84/340-644 Balatonföldvár
Hársfa Vendéglő 0036-96/253-317, 0036-30/989-0814 Mihályi
Háry Étterem 0036-74/416-982, 0036-20/550-4071 Szekszárd szekibt@tolna.net
Hérics Szálló és Konferencia Terem 0036-30/372-9705 Csorvás hericsszallo@gmail.com
In-Kal Security 2000 Kft. 06 (1) 273-2210, 273-2211 Budapest inkal@t-online.hu

Minden jog fenntartva © 2007 Uniostudakozo.hu