Beküldendő ajánlatok szerkesztése. Csak regisztrált partnereink részére.

Tevékenységi körök

Kategória: Mezőgazdaság"

Cég neveTelefon(ok)VárosE-mail
Interholz 2000 Bt. 0036-20/972-2458 Szulok interholz@t-online.hu
Irtószergyártás, Kullancsirtás Budapest- Crhysatox Irtószer Gyártó és Forgalmazó Kft. 0036-30/374-5876, 0036-1/264-1265 Budapest crhysatox.kft@gmail.com
Juniperus Parkerdészet 0036-30/748-6920, 0036-76/501-625 Kecskemét juniperus@kefag.hu
Kabai Táp- és Takarmányfeldolgozó Rt. 0036-54/461-110 Kaba
Kalla Miklós Aranykoszorús Kádármester 0036-30/476-9270, 0036-20/943-3471 Jásztelek info@kalla.hu
Karácsony Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. 0036-52/459-741, 0036-30/943-5590 Debrecen halap@t-online.hu
Kefag Zrt. 0036-20/934-7648, 0036-73/510-400, 0036-30/748-6914 Kecskemét kefag@kefag.hu
Kereskedelem Bócsa - Gál Mobil Kft. 0036-30/921-1678, 0036-78/553-070, 0036-78/553-060 Bócsa gal.gyorgy@galmobil.hu
Kertbarátok Áruháza 0036-53/311-158, 0036-30/310-6272, 0036-30/921-9892 Cegléd kertbaratok@t-online.hu
Kertész László Kádármester 0036-22/407-568, 0036-20/943-9221 Mór kertesz-k@vivamail.hu
Kertészet, Szőlőalany Oltványok Villány - Idared Kertészeti Szövetkezet 0036-72/492-378, 0036-20/207-5550 Villány idared@gmail.com
Kertészet, Öntözőrendszer Mosonmagyaróvár - Háromtölgy 2003 Kertépítő és Szolgáltató Kft. 0036-30/259-2366, 0036-96/212-125 Mosonmagyaróvár haromtolgy@t-online.hu
Khell Food Kft. 0036-23/500-350, 0036-23/428-946 Budaörs khell-food@externet.hu
Kinizsi 2000 Mezőgazdasági Zrt. 0036-30/525-4455, 0036-63/366-567 Fábiánsebestyén kinizsi2000@invitel.hu
Király István E.V. 0036-30/372-7191 Cserszegtomaj hidraulika@t-online.hu
Kis Trópus Díszállat Kereskedés 0036-1/369-2639, 0036-30/637-4960, 0036-30/299-4948 Budapest postmaster@kistropuskft.t-online.hu
Kiss és Társa Kft. 0036-56/421-057, 0036-30/335-8003, 0036-30/565-3132 Szolnok kiss.estarsakft@t-online.hu
Kistermelők Boltja 0036-20/921-1042 Fehérgyarmat
Kiwi-Gold Kft. 0036-30/219-0345 Soltvadkert
Klinka László E.V. 0036-1/407-2289, 0036-1/407-5176 Budapest

Minden jog fenntartva © 2007 Uniostudakozo.hu